Kiekvieno mėnesio 13-oji Šiluvoje yra ypatingai skirta Švč. Mergelei Marijai. Pasitinkant Marijos dieną, kiekvieno mėnesio 12 dieną kviečiame jungtis į bendrą Rožinio maldą su žvakėmis už taiką pasaulyje, Šiluvos parapiją ir Kauno arkivyskupiją.

Maldos eisena pradedama 19.00 val. nuo Apsireiškimo koplyčios.

Tai kvietimas sustoti, melstis ir patikėti savo intencijas Viešpačiui per Švč. Mergelės Marijos užtarimą. Rožinio malda jungia piligrimus ir parapijos bendruomenę, kviesdama drauge pasitikti Marijos dieną Šiluvoje.

Informacija

Kada?
Kiekvieno mėnesio 12 dieną, 19.00 val.

Kur?
Maldos pradžia – prie Apsireiškimo koplyčios.

Intencija
Už taiką pasaulyje, Šiluvos parapiją ir Kauno arkivyskupiją.

Kviečiame dalyvauti ir drauge melstis Šiluvoje.