„Pabėgimai į Šiluvą“ – dvasinė ir intelektualinė kelionė. Šios idėjos autoriai – Šv. Apaštalų  Pilypo ir Jokūbo dominikonų vienuolynas ir Šiluvos piligrimų centras. „Pabėgimų“ programa remiasi siekiu susitikimus paversti paprastu ir patraukliu, iškalbingu ir mąsliu laiku.

Programoje Jūsų lauks daug ekskursų į kultūros, dievoieškos, meno, miestokūros ir mokslo plačiąja prasme temas. Tam, kad pasaulio daugiasluoksniškumas būtų kuo išsamiau atskleistas, bendradarbiaujame ir su kitomis vienuolijomis, ir su įvairiais lektoriais – savo sričių žinovais.

 

Birželis: 7–9 d. „Dievas žmogaus sode“

Antrąjį birželio savaitgalį kviečiame dar kartą pabėgti į Šiluvą. Kartu aplankysime Palendrių šv. Benedikto vienuolyną ir drauge su lektoriais pažvelgsime į sodo vaizdinį, lydintį nuo Pradžios knygos, besiskleidžiantį prieš mūsų akis. Kelionėje mus lydės Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo dominikonų vienuolyno prioras br. Jokūbas Marija Goštautas OP.

 

Dalyvių skaičius ribotas.

Apgyvendinama Jono Pauliaus II piligrimų namuose dviviečiuose arba vienviečiuose kambariuose.

Kaina asmeniui vienviečiame kambaryje: 200 Eur

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: 150 Eur

Kaina dalyvaujant renginyje „Ir kūnas, ir siela“ ir gyvenant vienviečiame kambaryje: 550 Eur

Kaina dalyvaujant renginyje „Ir kūnas, ir siela“ ir gyvenant dviviečiame kambaryje: 440 Eur

„Pabėgimų į Šiluvą“ metu atsižvelgiame į finansinius iššūkius patiriančius asmenis, todėl vadovaudamiesi Mt 11, 28-30 „Ateikite pas mane visi, kurie vargstate“ esame paruošę dvi nemokamas dalyvių vietas kiekvienam užsiėmimui. Dėl jų prašome susisiekti info@siluva.lt

Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas tris kartus per dieną, lektorių paskaitos, kavos pertraukėlės. Į kainą neįskaičiuotas atvykimas iki Šiluvos. Registruojantis mokamas 50 Eur avansas už asmenį. Avansas grąžinamas apie nedalyvavimą pranešant ne trumpiau nei 3 savaitės iki renginio.

Registracija į „Pabėgimus“ el. paštu info@siluva.lt

Daugiau informacijos: www.siluva.lt arba www.dominikonai.lt

Organizatoriai: VšĮ Šiluvos piligrimų centras ir Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo dominikonų vienuolynas

Pabėgimų draugai: Palendrių šv. Benedikto vienuolynas, Utenos Dievo Apvaizdos seserų kongregacija, Kauno arkivyskupijos kurija, Šiluvos parapija, Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacija.