Gegužės 13 d., minint Fatimos Švč. Mergelę Mariją, kviečiame tradiciškai drauge keliauti į Šiluvą – Marijos dieną. Tai ypatinga proga susitikti maldoje, drauge melstis Rožinį, dalyvauti iškilmingose Šv. Mišiose ir pabūti piligriminėje bendrystėje Šiluvoje.
Programa
09.00 val. – išvykimas iš Kauno bendru autobusu
11.30 val. – Rožinio malda Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje
12.00 val. – iškilmingos Šv. Mišios Šiluvos bazilikoje
13.00 val. – pietūs
15.30 val. – išvykimas į Kauną
Auka už kelionę, transportą ir pietus – 25 Eur.
Registracija ir informacija
Registracija ir informacija:
Mantas
Tel. +370 686 15 225
El. paštas piligrimu.centras@gmail.com
Kviečiame keliauti, melstis ir Marijos dieną pasitikti Šiluvoje.

