Kviečiame į knygos šeimai „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ pristatymą Šiluvos piligrimų centre. Tai  interaktyvus pasakojimas mažiems ir dideliems apie Šiluvos istoriją bei susitikimas su knygos autorėmis Ses. Danguole Gervyte ir Jūrate Tamošiūnaite-Karašauskiene.

Taip pat su knygos autorėmis galėsite susitikti „Artumos“ leidyklos palapinėje. Vaikus kviečiame žaisti stalo žaidimą „Kelionė į Šiluvą“! Žaidimą galite įsigyti kartu su knyga. Taip pat jūsų lauks smagus didelis žaidimas šalia Artumos palapinės! Nepraeikite pro šalį! „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ – trečioji serijos „Perskaitęs duok kitam“ knyga.

INTERAKTYVUS PASAKOJIMAS APIE ŠILUVĄ IR KNYGOS „LOBIS. SLAPTA KELIONĖ Į ŠILUVĄ” PRISTATYMAS

Rugsėjo 8, 9, 10, 13 ir 14 dienomis 10 ir 16 valandą Šiluvos piligrimų centre kviečiame į knygos šeimai „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ pristatymą. Tai  interaktyvus pasakojimas mažiems ir dideliems apie Šiluvos istoriją bei susitikimas su knygos autorėmis ses. Danguole Gervyte ir Jūrate Tamošiūnaite-Karašauskiene

(Pastaba:  rugsėjo 9 d. pristatymas prasidės 16.15 val.)

Taip pat su knygos autorėmis galėsite susitikti „Artumos“ leidyklos palapinėje. Vaikus kviečiame žaisti stalo žaidimą „Kelionė į Šiluvą“, kurį sukūrė Mykolas Karašauskas. Žaidimą galite įsigyti kartu su knyga. Taip pat jūsų lauks smagus didelis žaidimas šalia Artumos palapinės! Nepraeikite pro šalį! „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ – trečioji serijos „Perskaitęs duok kitam“ knyga.