Spalio 21 dieną, Šiluvos piligrimų centras kartu su jaunimo reikalų departamento akredituotu savanoriu Kristupu Armoška vykdė orientacines varžybas Šiluvos miestelyje. Abiturientas sukūrė užduotis dalyviams, taip pat įtraukė vietos ugniagesius, kultūros centrą, seses, savo tėvus, tad vadovams teliko fotografuotis.

Varžybose ,,Kas slypi Šiluvos gilumose‘‘ dalyvavo 6 komandos iš įvairių Raseinių rajono švietimo įstaigų.

Komandos turėjo pačius įvairiausius punktus Šiluvoje, kur turėjo atlikti įvairias užduotis, atsakinėti į klausimus, pagal kuriuos reikėjo atpažinti sekančio punkto vietą ir taip žingsnelis po žingsnelio atrasti visas Šiluvos gelmes. Tai buvo labai graži proga dar geriau pažinti Šventovę bei svarbias ir reikšmingas čia esančias vietas.

Prizines vietas užėmė šios mokyklų komandos, parodę savo sumanumą, orientacinius įgūdžius bei greitą reakciją- pirmąją vietą užėmė Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komanda Mažvydiečiai, antrąją- Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda Kieceusi, o trečiąją vietą užėmė ir prizinį trejetą užbaigė mūsų kraštiečiai- Šiluvos gimnazijos komanda Matrica“.

Dalyviams įspūdžiai nepakartojami, o Šiluvos piligrimų centrui naujos mintys ir nauji planai įtraukiant ir supažindinant jaunimą su miesteliu.

Didelis ačiū dalyvavusioms komandos ir be abejo mūsų savanoriui Kristupui Armoškai!