Mažais žingsniais įsibėgėjus Adventui neretai net nepastebime kaip ištinka Šventės, kai skubame į bažnyčią įsigyti kalėdaičių Kūčių stalui, prie kurio sėsime su visa šeima. Nepastebime, kaip užsisukame į namų ruošos ir dovanų pirkimo bei pakavimo vajų. O širdy kiekvienas taip trokštame neskubant išgyventi šį pasiruošimo laikotarpį, besiruošiant Viešpaties užgimimui ne tik gražioje prakartėlėje, bet ir mūsų širdyse.

Tačiau kaip šiame laikotarpyje stabtelėti ir iš tiesų, neskubant permąstyti kas gi yra Adventas, ką simbolizuoja keturios žvakės, kurias įžiebiame kiekvieną Advento sekmadienį, kokia simbolika kalėdaičio – išskirtinio bei unikalus mūsų Kūčių stalo elemento.

Todėl Šiluvos piligrimų centras drauge su sesėmis Eucharistietėmis kviečia du gruodžio šeštadienius stabtelėti ir pilniau išgyventi Adventą gilinantis į jo prasmę.

Gruodžio 10 bei 17 d. 10.30  laukiame Jūsų Šiluvos piligrimų centre ir kartu su komanda bei sese Regina Teresiute leisimės į Advento dirbtuves, giliau išgyvensime šį laiką, drauge kepsime Kalėdaičius, gaminsime žvakes ir ruošime širdis Viešpaties užgimimo šventei.

 

Dalyvio kaina – 5 Eur

Būtina registracija el. paštu info@siluva.lt

Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos galite rasti www.siluva.lt