Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Orientacinis žaidimas „Kas slypi Šiluvos gilumose?“

21 spalio, 2022 @ 9:30 - 14:00

Spalio 21 d., penktadienį, 09:30val. Šiluvos piligrimų centras sukvies visus aktyvius moksleivius į orientacinį žaidimą „Kas slypi Šiluvos gilumose?“.
Orientacinio žaidimo metu moksleivių komandos, narpliodamos užduotis ir ieškodamos užkoduotų atsakymų, susipažins su Šiluva, joje esančiomis galimybėmis bei turės galimybę pabendrauti su Šiluvos gyventojais bei bendruomene.
Kviečiame moksleivius jau dabar suburti ir užregistruoti 3-5 asmenų komandą, kuri dalyvaus kovoje dėl pergalės ir mūsų įsteigtų prizų!
Šiluvos šventovės orientacinis žaidimas „Kas slypi Šiluvos gilumose?“ – tai ne tik nuotaikingos orientacinės varžybos Šiluvoje ir miestelio erdvėse, bet ir žinių reikalaujančios užduotys. Visiems dalyviams teks gerokai paplušėti, kad jų komanda nusipelnytų geriausios moksleivių komandos titulo. Visos rungtys skatins darbą komandoje, taip pat pareikalaus įvairių mokykloje įgytų žinių. Moksleiviams žadama įspūdžių kupina diena ir galimybė susipažinti su Šiluva bei. Planuojama renginio trukmė – 4 valandos.
Organizatoriai kviečia dalyvius suburti kuo įvairiapusiškesnių žmonių komandą, kadangi prireiks įvairių įgūdžių. Dalyvauti varžybose gali vyresniųjų (10–12 kl.) klasių moksleiviai, susibūrę į 4-5 dalyvių komandas. Moksleivių grupės turėtų pristatyti pažymą–leidimą iš mokyklos dėl dalyvavimo renginyje.
Daugiau informacijos dėl varžybų galite teirautis el. paštu: info@siluva.lt bei šiais telefono numeriais:
Silvija +37061811701
Kristupas +37060107741

Informacija

Data:
21 spalio, 2022
Laikas:
9:30 - 14:00

Organizatorius

Šiluvos Piligrimų centras