Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Ark. Liongino Virbalo SJ knygos „Sekmadienių stabtelėjimai. Evangelijų meditacijos“ pristatymas

13 gegužės, 2023 @ 14:00 - 16:00

Arkivyskupo Liongino Virbalo evangelijų meditacijos – atsiliepimas per Šventąjį Raštą kalbinančiam Kūrėjui.
Arkivyskupo Liongino Virbalo SJ knyga „Sekmadienių stabtelėjimai. Evangelijų meditacijos“ – labai asmeniškas didelę sielovadinę patirtį turinčio dvasininko pasidalijimas įžvalgomis ir išgyvenimais, sužadintais tos dienos liturginiuose Bažnyčios skaitiniuose pateikiamų evangelijų ištraukų.
„Kartą feisbuke pasidalijęs mintimis apie Pelenų dienos prasmę, pamaniau, kad vertėtų po keletą sakinių parašyti ir apie gavėnios sekmadienių evangelijas. Po to – ir Velykų, ir Eilinio laiko, ir t. t. Šis užmojis tęsėsi trejus metus (…)
Per šį laiką sulaukiau nemažai padėkų už parašytas mintis. Kai kas jas tiesiog perskaitydavo, kiti naudodavo gilindamiesi į sekmadienio Dievo žodį. Dėl to atrodė prasminga surinkti visus tekstus į vieną leidinį, kad jie ir toliau galėtų pasitarnauti skaitytojams. Čia nerasite įprastų Šventojo Rašto nuorodų, tiktai kabutėmis pažymėtas cituojamas vietas. Šie tekstai skirti ne studijuoti, o pamilti Dievo žodį, labiau širdimi atsiliepti mus nuolat kalbinančiam Dievui. Kadangi jie nėra išbaigti ar išplėtoti, tegul tarsi „užveda ant kelio“, tepaskatina paėmusius šią knygą į rankas pačius atsiversti Šventąjį Raštą, galbūt kasdien perskaityti dienos Mišių skaitinius ar bent evangeliją, o gal ištikimai visą savaitę pasilikti prie vieno teksto.“
(Arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ)

Informacija

Data:
13 gegužės, 2023
Laikas:
14:00 - 16:00

Organizatoriai

Magnificat.lt
Šiluvos Piligrimų centras