Sekminių savaitgalis Šiluvoje: tiesioginių transliacijų programa

Šiemet, kai viskas, rodos, iškritę iš įprastos tvarkos, dalyvavimas Bažnyčios gyvenime tapo visiškai kitoks. Nuotoliniu būdu dalyvaujame sakramentų šventime, didžiuosius šių metų Velykų liturgijos įvykius esame kviečiami atrasti taip pat kitaip – daugiau vidiniu, nei išoriniu būdu.

Ateinantį sekmadienį švęsime Sekmines – Šventosios Dvasios atsiuntimą ir Bažnyčios gimtadienį. Tad šį ypatingą savaitgalį, užbaigiantį Velykų laiką, kviečiame jungtis į maldą ypatingai atveriant širdis Dievo Dvasiai!

Tačiau dėl Covid-19 viruso grėsmės vis dar galiojančių valstybinių viešų renginių apribojimų ir negalėdami užtikrinti dalyvavimo pagal šios reikalavimus, visose pamaldose kviečiame dalyvauti TIK VIRTUALIAI. 

🔥 Ir tuo pačiu užtikriname – Šventajai Dvasiai karantinas neturi jokių ribų!!! 🔥
Ji pasieks kiekvieną trokštantį net ir esantį namuose! 


Gegužės 29 d. (penktadienis, Ligonių diena)

18:00 – šv. Mišios iš Šiluvos bazilikos (aukoja – kun. egzorcistas Kęstutis Rugevičius ir kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ)

19:00 – Švč. Sakramento adoracija ir vidinio gydymo pamaldos (pamaldas veda sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“)

Tiesioginės transliacijos nuoroda >>.

Asmeninė užtarimo malda už žmones nevyks. Maloniai prašome neorganizuoti grupių.

Gegužės 30 d. (šeštadienis)

17:00 – Rožinio malda iš Šiluvos aikštės vienybėje su popiežiumi Pranciškumi ir kitomis Marijos šventovėmis pasaulyje (vadovauja arkiv. Lionginas Virbalas SJ). Daugiau apie popiežiaus maldą >>

Tiesioginė transliacija Šiluvos šventovės Facebook paskyroje >>.

17:30 – šlovinimas giesmėmis (religinė bendruomenė „Jono Pauliaus II piligrimai“)

18:00 – šv. Mišios iš Šiluvos bazilikos (aukoja vyskupas Kęstutis Kėvalas)

Tiesioginės transliacijos nuoroda >>.

20:00 – nuotolinis pokalbis iš ciklo apie Mariją: kun. egzorcistą Arnoldą Valkauską tema „Marija – Šventosios Dvasios buveinė“ kalbins Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė

Tiesioginės transliacijos nuoroda >>.

Sekmadienis – gegužės 31 d.

10:00 – šv. Mišios iš Šiluvos bazilikos (aukoja arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ)

Tiesioginės transliacijos nuoroda >>.