Nauja galimybė atsiųsti prašymą maldos užtarimui ir paaukoti šventovei internetu

Sugrįžtant antrajai karantino bangai, esame raginami sąmoningai kuo mažiau keliauti. Tačiau net iš šiuo metu Šiluvos šventovė randa kaip atverti duris piligrimams.

Lapkričio mėnesį meldžiantis už mirusius artimuosius, pastaruoju metu girdint vis daugiau susirgimų atvejų, kai kam išgyvenant asmeninių neramumų laikotarpius – kviečiame užtarimo maldos bendrystei neišeinant iš namų! Siūlome net kelias galimybes, kaip atsiųsti maldos prašymus internetu. Jūs galite:

Visomis atsiųstomis intencijomis Šiluvoje kasdien 15 val. Ligonių Sveikatos koplytėlėje meldžiamasi Gailestingumo vainikėlis. Atsiųstos intencijos taip pat skelbiamos viešai tame pačiame puslapyje kviečiant kiekvieną, jas skaitantį, taip pat visus, siunčiančius savo intencijas, jungtis bendrai į užtarimo maldą kitų prašymais.

Šiuo būdu kviečiame uždegti žvakę, kaip savo maldos simbolį, Šviesos koplytėlėje prie Apsireiškimo koplyčios. Galite pasirinkti Jūsų intenciją atitinkančią žvakę bei jos dydį. Gavę aukos pavedimą, žvakę uždegsime už Jus artimiausiu metu. Visomis šiomis intencijomis yra ne tik kasdien 15 val. meldžiamasi Gailestingumo vainikėlis, bet ir pirmą mėnesio penktadienį 12 val. aukojamos sudėtinės šv. Mišios.

Trečioji galimybė turbūt geriausiai pažįstama – savo ar artimųjų intencijomis užsakyti Šiluvoje šv. Mišias. Pasirinkus auką iki 20 Eur – Jūsų intencija bus pridedama prie sudėtinių šv. Mišių, kurios bus aukojamos artimiausią savaitgalį 10 val.  Pasirinkus auką virš 20 Eur – Jūsų intencija bus meldžiamasi individualiai šv. Mišiose, kurios bus aukojamos artimiausią laisvą darbo dieną 12 val.

Visas šias galimybes, taip pat ir galimybę paaikoti Šiluvos šventovės sielovados veiklai plėsti, galite rasti mūsų puslapyje:

https://siluva.lt/maldos-prasymai-ir-parama/