Karantino metu pamaldos nevyks. Ką turėtume žinoti?

Atsižvelgdami į Lietuvos Vyriausybės sprendimą visoje šalyje skelbti karantiną, mūsų ganytojai vakar paskelbė, jog nuo kovo 16 d. nebevyks jokios viešos pamaldos.

Tad artimiausias dvi savaites arba tol, kol kol Lietuvoje bus skelbiamas karantino laikas, Šiluvoje nevyks šv. Mišios, adoracija, Gailestingumo vainikėlis ir Kryžiaus kelias.

Dalyvavimas šv. Mišiose transliacijos pagalba

Sekmadienį kviesime dalyvauti 12 val. šv. Mišiose iš Šiluvos tiesioginės transliacijos per Facebook puslapį >> būdu. Vyskupų skelbimu, pareiga dalyvauti sekmadienio šv. Mišiose bus įvykdyta pasilieklant namuose ir Šv. Mišias išklausant per radiją ar žiūrint televizijos ar interneto transliaciją, priimant dvasinę šv. Komuniją.

Visomis kitomis dienomis šv. Mišias kunigai aukos privačiai, aukotojų užsakytos intencijos niekur nedingsta. Taip pat bus ypatingai meldžiama Šiluvos Dievo Motinos – Ligonių Sveikatos – užtarimo Jai pavedant esamą situaciją Lietuvoje ir pasaulyje.

Bažnyčios ir koplyčios lankymas

Bazilika ir koplyčia atviros asmeninei maldai įprastu laiku (iki 16 val.). Primename, kad šiuo laikotarpiu būtų vengiama bučiuoti kryžius, Apsireiškimo koplyčioje esantį Mergelės Marijos akmenį.

Dvasininkų kontaktai

Dėl išpažinties, kvietimo pas ligonį ar kitų dvasinių patarnavimų kreiptis asmeniškai į šventovėje patarnaujančius kunigus:
8 612 56938 – kun. Erastas
8 645 75512 – kun. Robertas

Tikinčiuosius raginame būti sąmoningus: atsakingai pažvelgti į savo bei kitų sveikatą ir nesant būtino reikalo vengti bet kokių žmonių susibūrimo vietų. Pasidalinkite šia informacija su vyresnio amžiaus tikinčiaisiais ir tais, kurie nesinaudoja internetu.

Naudinga informacija

>> Lietuvos vyskupų skelbimas dėl viešų pamaldų atšaukimo karantino metu: https://lvk.lcn.lt/naujienos/,395

>> Apie dalyvavimą šv. Mišiose nuotoliniu būdu ir transliacijų kanalai: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-03-14-kaip-dalyvauti-sv-misiose-nuotoliniu-budu/179452

>> Apie dvasinę Komuniją: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-03-15-kas-yra-dvasine-komunija-ir-kaip-ja-priimti/179456