Birželis Šiluvoje dovanoja iššūkį – ne tik atrasti, bet ir patirti gyvą piligrimystę

Prieš daugiau nei keturis šimtmečius Šiluvoje apsireiškusi verkdama Mergelė Marija kalbėjo: „Verkiu dėl to, kad prieš tai šioje vietoje buvo garbinamas mano Sūnus, o dabar čia ariama ir sėjama.“ Tai ne tik pakeitė Šiluvos istoriją, bet atnešė pokyčių visai Bažnyčiai.

Šiandien pasaulį ištikusi pandemija mus vėl panardino į labai įdomų laiką: vieniems sustabdytas tempas atnešė atotrūkį nuo išorinio pasaulio, kitiems – diskomfortą ir nuobodulį, tretiems – dar didesnį užsisukimą savo nesibaigiančių reikalų rate. Todėl šiandien atsidūrę tokių įvykių akivaizdoje esame kviečiami apmąstyti savo pasirinkimus ir galbūt iš tiesų keisti kryptį: nustoti „arti” savo gyvenimuose prasmės stokojančias vagas ir naujai atsigręžti į šį Marijos kvietimą.

Kad pajėgtume garbinti, mums reikia naujos, dėkingumo pripildytos širdies. Pasukime jos kompasą link ten, kur savo pėdomis žemės akmenį lietė pati Dievo Motina ir paklauskime Jos – kur aš einu? ko iš manęs nori, Viešpatie?

Daugiau nei pora mėnesių tik į širdies piligrimystę kvietusi Šiluva
nuo vasaros siūlo naują iššūkį – ne tik atrasti, bet ir patirti
GYVĄ PILIGRIMYSTĘ

Prieš Jus pasiūlymas kiekvienam birželio savaitgaliui – pramiklinti savo sustingusias kojas ir Šiluvos šventovę atrasti vis nauju maršrutu:

ŽYGIS VYRAMS

Birželio 6 d.

25 km

Betygala-Šiluva

ŽYGIS MOTERIMS

Birželio 13 d.

10 km

Lyduvėnai-Šiluva

ŽYGIS ŠEIMOMS

Birželio 20 d.

8 km

Tytuvėnai-Šiluva

ŽYGIS JAUNIMUI

Birželio 27 d.

8-25 km

Trys maršrutai

Pasitikime vasarą pakildami nuo sofos!