II ŠILUVOS TARPTAUTINĖS MENO BIENALĖS SIMPOZIUMO PROGRAMA / II ŠILUVA INTERNATIONAL ART BIENNIAL SYMPOSIUM PROGRAM

Liepos 13 d.
Šiluvos piligrimų centre (M.Jurgaičio g. 17):

14.00 Šiluvos tarptautinės meno bienalės simpoziumo atidarymas.

14.30 Rexy Tseng (TW) instaliacijos „Sweet Nothing“ pristatymas
Daniele Bongiovanni (IT) tapybos darbų virtualios parodos atidarymas.

Liepos 16 d.
Šiluvos piligrimų centre (M.Jurgaičio g. 17):

19.00. Lasma Pujate (LV) grafikos parodos atidarymas.

Jono Pauliaus II piligrimų namų rūsio salėje (M.Jurgaičio g. 5):
20.30 Vaizdo meno darbų peržiūra, autorių pristatymas.
Johana Quizumi (BR)
APOTROPIA (IT)
Benna Gaen Maris (UK)
Makis Kyriakopoulos (GR)
21.30 Kūrinių aptarimas, diskusija.

Liepos 17 d.
Šiluvos piligrimų centre (M.Jurgaičio g. 17):

10.00 Pranešimas ,,Menas, kuris paliečia“.
dr. Jurgita Kristina Pačkauskienė, Vilniaus dailės akademija.

11.00 Pranešimas ,,Šiuolaikinio meno ir Bažnyčios susitikimų pavyzdžiai“.
Rūta Giniūnaitė, Šiluvos piligrimų centro muziejininkė.

11.30 Diskusija ,,Šiuolaikinis menas ir Bažnyčia“.

Kūrybinis turas Šiluvoje  (pradžia šalia  Šiluvos piligrimų centro):

14.00 Instaliacijų ir erdvinių objektų pristatymas. Autoriai:
Anastasis Karras & Dimitris Batsis (GR)
Rose Magee (GB/DE)
Dainius Trumpis (LT)
Sam Heydt (US)
Silvia Amancei & Bogdan Armanu (RO)


Šiluvos aikštėje:
16.00  Židrija Janušaitė (LT). Performansas „Poema druskai“.
17.00  Rebeca Pak (IT). Hepeningo „Terriccio Universale“.
(Vaizdo įrašas Šiluvos piligrimų centre).
Jono Pauliaus II piligrimų namų rūsio salėje (M.Jurgaičio g. 5):
20.30 Vaizdo meno darbų peržiūra, autorių pristatymas.
Michalis Kotaidis & Dimitris Batsis (GR)
Silvia Amancei & Bogdan Armanu (RO)
Mirjam (DK)
Mila Panic (DE)
Kathryn Frund (US)
21.30 Kūrinių aptarimas, diskusija.

 Liepos 18 d.

Kūrybinis turas Šiluvoje  (pradžia šalia  Šiluvos piligrimų centro):
14.00 Instaliacijų ir erdvinių objektų pristatymas. Autoriai:

Bright People (ES)
Rekha Sameer (GB)
Inga Raubaitė, Žilvinas Višinskas (LT)
Jelena Škulis-Škulienė, Dovilė Gudačiauskaitė (LT)

Šiluvos aikštėje:
16.00  Židrija Janušaitė (LT). Performansas „Poema druskai“.
17.00  Rebeca Pak (IT). Hepeningo „Terriccio Universale“.
(Vaizdo įrašas Šiluvos piligrimų centre).

Organizatoriai pasilieka teisę daryti nedidelius programos pakeitimus.
Sekite informaciją 
www.menopiligrimai.lt ir fb Meno piligrimai

July 13

Šiluva Pilgrim Center (M.Jurgaičio str. 17):
14.00 Šiluva International Art Biennial Symposium opening.
14.30 Rexy Tseng (TW) installation “Sweet Nothing”. Presentation.
Daniele Bongiovanni (IT) virtual paiting exhibition opening.

July 16

Šiluva Pilgrim Center (M.Jurgaičio str. 17):
19.00. Lasma Pujate (LV) graphics exhibition opening.

John Paul II Pilgrim’s House basement hall (M.Jurgaičio St. 5):
20.30 Review of visual art works, presentation of authors.
Johana Quizumi (BR)
APOTROPIA (IT)
Benna Gaen Maris (UK)
Makis Kyriakopoulos (GR)
21.30 Discussion.

July 17

Šiluva Pilgrim Center (M.Jurgaičio str. 17):
10.00 Lecture“Art That Touches”.
dr. Jurgita Kristina Pačkauskienė, Vilnius Academy of Arts
11.00 Lecture “Examples of Meetings of Contemporary Art and the Church”.
Rūta Giniūnaitė, museologist of Šiluva Pilgrim Center
11.30 Discussion “Contemporary Art and the Church”.

Creative tour in Šiluva (start near Šiluva Pilgrim Center):
14.00 Presentation of installations and objects. Authors:
Anastasis Karras & Dimitris Batsis (GR)
Rose Magee (GB / DE)
Dainius Trumpis (LT)
Sam Heydt (US)
Silvia Amancei & Bogdan Armanu (RO)

In Šiluva Square:
16.00 Židrija Janušaitė (LT). Performance “Poem for Salt”.
17.00 Rebeca Pak (IT). Hepening’s Terriccio Universale.
(Video presentation at the Šiluva Pilgrim Center).

John Paul II Pilgrim’s House basement hall (M.Jurgaičio St. 5):
20.30 Review of visual art works, presentation of authors.
Michalis Kotaidis & Dimitris Batsis (GR)
Silvia Amancei & Bogdan Armanu (RO)
Mirjam (DK)
Mila Panic (DE)
Kathryn Frund (US)

21.30 Discussion.

July 18

Creative tour in Šiluva (start near Šiluva Pilgrim Center):
14.00 Presentation of installations and objects. Authors:
Bright People (ES)
Rekha Sameer (GB)
Inga Raubaitė, Žilvinas Višinskas (LT)
Jelena Škulis-Škulienė, Dovilė Gudačiauskaitė (LT)

In Šiluva Square:
16.00 Židrija Janušaitė (LT). Performance “Poem for Salt”.
17.00 Rebeca Pak (IT). Hepening’s Terriccio Universale.
(Video presentation at the Šiluva Pilgrim Center).

The organizers reserve the right to make changes to the program.
Follow the information at www.menopiligrimai.lt and fb Art Pilgrims