Tarptautinio renginio su svečiais iš Latvijos įspūdžiai

Birželio 1-ąją Šiluvoje vyko jau antrasis tarptautinis renginys, pavadinimu „Marijos vaidmuo mūsų gyvenime“. Jo iniciatoriai – Šiluvos parapijiečiai Raimundas ir Žanas.

Lygiai prieš metus susitikimams kvietė iš Mežiugorijos su keliais bendruomenės nariais atvykęs kunigas Ciril Ćuš. Šiemet pagrindinis renginio svečias buvo kunigas Andrejs Mediņš iš Latvijos: Afganistano karo veteranas, Bruknoje, netoli Lietuvos sienos, atkūręs seną apleistą dvarą ir jame įkūręs „Kalno palaiminimų bendruomenę“ – sveikstančių priklausomų žmonių namus. Ir Šiluvoje jis lankėsi su keletu šios bendruomenės vyrų.

Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino Šiluvos klebonas Erastas Murauskas ir seniūnas Juozas Šlepas. Iki vidudienio šv. Mišių vyko šlovinimas (šlovino taip pat iš Latvijos atvykusi grupė „Ex Anima“) ir kunigo Andrejaus liudijimas. Po Mišių visi buvo kviečiami ant laužo virto plovo, kuriuo vaišino Padubysio kaimo bendruomenė, svečius linksmino Raseinių r. kultūros centro Trečiojo amžiaus universiteto šokių kolektyvas.

14 val. tiesioginės transliacijos iš Šiluvos bazilikos metu visi meldėsi rožinį. Renginį užbaigė Aldžio Čamans, iš Latvijos liudijimas.