Giesmių koncertas ir maldos vakaras

Kreipdamiesi į Gailestingąją Motiną – Ligonių Sveikatą ir jos Sūnų, mūsų Viešpatį Jėzų Kristų, šį koncertą ir maldas ypatingai aukojame melsdami už nuo visokių priklausomybių kenčiančių žmonių išlaisvinimą ir netikinčiųjų atsivertimą.
Rugilė Daujotaitė (baigusi muzikos atlikimo magistrą Amsterdamo konservatorijoje) subūrė komandą ir rūpestingai atrinko kūrinius Marijos giesmių koncertui. Džiugu, kad ant scenos susitiks muzikos profesionalai, kurie yra ir atsidavę krikščionys.
PROGRAMA:
Šiame koncerte klasika bei liturginė muzika persipins su subtiliais džiazo sąskambiais, šlovinimo dvasia veiks draugėje su tylia malda kiekvieno mūsų širdyje. Nuskambės žinomi ir mylimi kūriniai Ave Maria (F. Schubert; Caccini), Totus Tuus (M. Wittal), Švč.Mergelės Marijos litanija bei Šiluvos Marijai (V.Liaudanskaitė-Vaitkevičienė, Lacrima), su meile Marijai bus giedamos šlovinimo giesmės: O Marija, Dievo Motina švelni (M. Wittal), Žvaigždėm Vainikuota (M. Dannaud, Chanis de l’Emmanuel (A Dumont)), skambės ir naujos, dar negirdėtos giesmės: Rugilės Daujotaitės kūriniai: Paslaptingoji Rožė, Lelija Balta, Emmanuel, Marija, ateik ir lik su mumis, kompozitorės Audronės Sasnauskaitės – Daujotienės nuostabus Ave Maria ir Liaudos Vaitkūnaitės kūriniai. Intarpuose tarp muzikos kunigas brolis Andrzej Biniek OFMCap skaitys maldas Švč. Mergelei Marijai. Paslaptingoji Rožė – tai daugiau nei koncertas; tai tiek muzikų, tiek klausytojų nuoširdus kreipimasis į Dievo Motiną, tikintis ir atsako.
GRUPĖ:
Rugilė Daujotaitė (vokalas, gitara, fleita)
Benas Kukenys (el. pianinas, el. bosas)
Milda Čepinskienė (smuikas)
Liauda Vaitkūnaitė (vargonai)
Audronė Sasnauskaitė – Daujotienė (el. pianinas)
Skaidrė Zuozaitė, Asta Krikščionaitienė, Mindaugas Giedraitis (vokalai)
Br. Andrzej Biniek OFMCap (skaito maldas)

Data

2020 Rgs 12
Expired!

Laikas

19:00

Vieta

Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčia
Jono Pauliaus II g. 2, Šiluva
Kategorijos